Obligaatie noteikumi!

Go down

Obligaatie noteikumi!

Post by Linsy on 2007-07-22, 19:09

Uzbrukšana personālam


Neuzbruc, nekaitini, neaizskar, neizrādi necieņu, neveido aptaujas par foruma personālu! Mums nav vajadzīga nicinoša izturēšanās tāpec vien, ka esam personāls un cenšamies uzturēt šo vietu patīkamu visiem. Regulatori tavā vietā paveic visu netīro darbu!

Ja esi neapmierināts ar kāda personāla biedra rīcibu vai to, kā forums tiek vadīts, lūdzu, atrodi citu forumu vai ari mierīgi un argumēnteti ziņo par šo lietu administrātoram,nedari to forumā!

Lamašanās


Nav pieļaujama nekāda veida lamāšanās un biedru aizskaršana. Aizliegta apsaukāšanās, apvainošana, lamāšanās, apvainojošas piezīmes. Nav atļauta arī uz lamāšanos uzvedinošu piezīmju izteikšana.

Ja, tavuprāt, kads tevi apvainojis, vai mēģina uzsākt ķīviņu, neatbildi ar to pašu - arī tas ir aizliegts. Sazinies ar kādu personāla biedru, norādot saiti uz pavedienu! Bet, pirms to dari, pārliecinies, ka neesi strīdu pats aizsācis, neesi meģinājis to turpināt, iedrošināt. Esi pats rikojies atbilstosi noteikumiem un meģinājis apvainošanu mierīgi novērst. Vai, ja tas nav bijis iespējams, vienkārši neesi turpinājis iesūtīt attiecīgajā pavedienā.

Apvainošana

Izturies ar cieņu pret katru foruma biedru! Nav pieļaujama uzbrukoša un aizskaroša tipa rakstu iesūtīšana, diskriminējošas, pazemojošas, rasistiskas piezīmes, noniecinoši izteikumi par kādu reliģiju, ticību, etnisko izcelsmi, valsti, kulturu, seksualo orientāciju, invaliditāti. Aizliegts iesūtīt apmelojošu, apvainojošu, rupju, naidpilnu, zaimojošu, draudošu, likumu pārkāpjošu materiālu. Aizliegts arī ievietot saites uz lapām ar šādu materiālu.

Mes necietīsim aizvainojošu, rupju, naidīgu vai iebiedējošu izturēšanos. Visas sudzības par biedriem vai personālu iesniedz ar privāto ziņnesi, nevis forumā!

Novirzīšanās no temata


Ir pilnībā atļauta! Šis taču ir forums un tajā var runāt par visu!

Traucējoši un postoši raksti


Nav atļautas darbības, kas traucē normālu sarunas norisi un darbošanos forumā vispār. Neveido rakstus, kas ir tukši, bezjēdzīgi, nesaprotami, grūti lasāmi, bojā foruma izkārtojumu! Neievieto saites, kas var kaitet lietotāja izmantotajai tehnikai vai programmatūrai, saites uz kaitinošām lapām (ar daudziem uznirstošiem logiem u.tml.)!

Surogātraksti un reklāma

Forumā aizliegta citu vietņu (mājas lapu) reklāma. Ne rakstos, ne PM, ne foruma nosūtītā e-pastā nav atļauts izplatīt reklāmu, surogatpastu (SPAMu), veiksmes vēstules u.tml. uzmācošus materialus.

Par surogatpastu (SPAMu) tiek uzskatiti ari isi raksti, kas satur tikai paris vardu, kadu saisinajumu, smaidinu u.tml. Tatad visi raksti, kuri iesutiti tikai lai vairotu kopejo iesutito rakstu skaitu, tiek uzkatiti par SPAMu. Visi SPAM raksti tiks dzesti bez SPAMa iesutitaja zinas. Tas neattiecas uz spēļu sadaļas!!!

Neatļauta pieeja

Ir aizliegts pieteikties vai mēģināt pieteikties kontam, kas nepieder tev. Aizliegts atdarināt foruma personāla (regulatoru) identitātes (ar tādiem pašiem vai līdzīgiem lietotājvārdiem, avatariem (izņemot foruma galerijas attēlus), baneriem, parakstiem).

Avatari


Galvenais lai tavs avs ir bez skaņas un neuzkriitosh!
Lai tas neizceļas un lai kaadu neaizvaino Smile

Paraksti

Arii paraxtiem ir ļoti līdzīgi noteikumu kā avu noteikumi!
Netaisi to paaraak uzkritoshu,aizvainojoshu,garu vai traucējoshu!

Lietotājvārdi


* Par apvainojošiem lietotājvārdiem. Aizliegts izveidot lietotājvārdus, kas acīmredzami domāti apvainojoši, kas aizskar, kaitina citus foruma biedrus.
* Par nesalasāmu un grūti uztveramu lietotājvārdu veidošanu. Aizliegts veidot lietotājvārdus, kuri satur simbolus ={}[]* un tamliidziigus simbolus. Tāpat aizliegta neloģiska lielo un mazo burtu lietošana. Piemēram. Lietotājvārds nedrīkst izskatīties šādi: DaRtHVAder.
* Par atveidošanu. Aizliegts izveidot lietotājvārdus, kas atdarina vai apsmej citus foruma biedrus.
* Par mainīšanu. Ja gribi to mainiit paprasi adminei...bet protams,ka tavs lūgums var netikt ņemts vērā!

Administratore


Vienīgā foruma administratore ir Laasums.
Par jebkādām neskaidriibām griezties pie manis!!!

JEBKURAM BIEDRAM,KURSH REĢISTRĒJIES FORUMĀ NOTEIKTI IR AKTĪVI JĀPOSTO,TĀDUS,KAS NEKO ŠEIT NEDARA RAIZI 2 MĒNEŠOS DZĒSĪŠU ĀRĀ!!!


Ceru,ka visu saprataat un to ievērosiet


Last edited by on 2007-08-12, 22:01; edited 1 time in total

_________________

...

...

...
avatar
Linsy
Adminīte
Adminīte

Female
Number of posts : 1404
Age : 25
Pilseta : Jelgava
Istais vards : Lāsma
Majdzivnieki : žurciņa
Registration date : 2007-07-13

View user profile http://animals.highbb.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum